تسنیم/ معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم از افزایش سرعت اینترنت به ۴۰ برابر در قم خبر داد.

محسن رنجبر، معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم، حرکت به سمت ارائه خدمات الکترونیکی را یکی از نیازهای زندگی امروز دانست و اظهار داشت: با توجه به شرایط ایجادشده در کشور و گسترش ویروس کرونا، این نیاز بیش از پیش در شهر قم احساس می‌شود.
وی از راه‌اندازی اپلیکیشن قم‌یار خبر داد و افزود: مردم می‌توانند اپلیکیشن قم‌یار را از بازار دانلود کرده و بسیاری از درخواست‌های خود را از طریق آن به شهرداری ارسال کنند، این اپلیکیشن در حال ارتقای خدمات قابل ارائه در این حوزه است.
معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم پرداخت عوارض ساختمانی را یکی از امکانات اپلیکیشن قم‌یار اعلام کرد و گفت: این اپلیکیشن روی سیستم عامل‌های اندروید قابل اجرا بوده و مردم می‌توانند به‌راحتی از این امکان استفاده کنند.
وی از افزایش سرعت اینترنت در قم خبر داد و تصریح کرد: استان قم در ارائه خدمات اینترنتی و افزایش پهنای باند در کشور پیشگام شده و سرعت اینترنت به 40 برابر و تا 80 گیگ افزایش می‌یابد.
رنجبر ادامه داد: با همکاری شهرداری قم و شرکت شاتل و نصب 1400 کابین در سطح شهر و افزایش فیبر نوری می‌توانیم بهترین خدمات اینترنتی را به شهروندان در قم ارائه دهیم.
وی در پایان به موضوع قم‌هراسی پرداخت و خاطرنشان کرد: استان قم اعلام‌کننده گسترش ویروس کرونا در کشور بوده نه منشأ گسترش این ویروس و باید نسبت به رفع این اتهام اقدامات لازم انجام شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99