ایرنا/ رییس اداره منابع آب گرمی مغان گفت: با اخذ دستور قضایی تصرفات ایجاد شده در بستر و حریم رودخانه‌های این شهرستان آزادسازی شد.

رضا بدرزاده، رییس اداره منابع آب گرمی مغان اظهار کرد: به دنبال گشت و بازرسی منابع آبی منطقه و گزارش یک مورد دخل و تصرف در بستر یکی از رودخانه‌ها، برای تعیین میزان تصرفات، کروکی و مختصات محل تصرف شده بر روی نقشه حریم و بستر منابع آبی مذکور جانمایی و مشخص شد اراضی تصرف شده کاملا در بستر رودخانه قرار دارد.
وی اظهار داشت: برای حفظ حقوق بیت‌المال بلافاصله اخطاریه‌های لازم صادر شد ولی فرد خاطی در تخلیه اراضی دولتی تصرف شده استنکاف کرد که با اخذ دستور قضایی و با حضور ماموران انتظامی نسبت به آزادسازی اراضی تصرف شده اقدام شد.
بدرزاده میزان اراضی آزاد شده را حدود ۵۰۰۰ متر مربع ذکر کرد و گفت: برنامه‌ریزی شده تا گروه‌های گشت و بازرسی بطور منظم منابع آبی منطقه را اعم از سد و شبکه، رودخانه‌ها و مسیل‌ها و حریم آنها را بدقت مورد پایش قرار داده و در صورت هر گونه تصرف به حریم منابع آبی اقدام کنند.
رییس اداره منابع آب شهرستان گرمی از همراهی و همکاری مراجع قضایی گرمی و انگوت و دادستان عمومی و انقلاب گرمی و همکاری نیروی انتظامی در این زمینه قدردانی کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253