مهر/ رئیس پلیس راه ایلام گفت: برای پیشگیری از ویروس کرونا، تردد در محورهای بین شهری ایلام همچنان ممنوع است.

سرهنگ رضا همتی زاده رئیس پلیس راه ایلام اظهار کرد: با توجه به افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در روزهای گذشته در سطح استان، پلیس راه انتظامی استان ایلام با افزایش تیم‌های گشتی در ورودی‌های استان و محورهای برون شهری نسبت به بازگشت خودروهای غیربومی و اعمال قانون رانندگان بدون مجوز تردد در سطح جاده‌ها به مبلغ ۵ میلیون ریال اقدام کرده است.
وی گفت: همچنین تیم‌های ضربتی و عملیاتی به مناطقی که بیشترین فراوانی تردد داشته اعزام و به شدت با رانندگان متخلف برخورد به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.
همتی زاده افزود: با توجه به اینکه پلیس راه انتظامی استان از طریق صدا و سیما و سایت‌های خبری در خصوص چگونگی تردد وسایل نقلیه اطلاع رسانی کرده است، لذا چنانچه رانندگان وسایل نقلیه به مصوبه ستاد ملی کرونا مبنی بر ممنوعیت ترددهای بین شهری بی توجهی کنند، مامورین پلیس راه نسبت به توقیف فیزیکی وسایل نقلیه آنها اقدام می‌کنند.
این مقام انتظامی در پایان تصریح کرد: از تمامی همشهریان محترم تقاضا می‌شود تا زمان قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا از ترددهای غیرضروری و بدون مجوز در مسیرهای بین شهری جداً خودداری و نهایت همکاری را با عوامل پلیس راه و انتظامی استان داشته باشند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a