فارس/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم از شناسایی سه کودک مبتلا به ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد و گفت: در جهرم 10 مرد و 8 زن مبتلا شناسایی‌ شده‌اند که در بین این بیماران، دو کودک ۲ ساله و یک کودک ۹ ساله گزارش‌ شده است.

محمد رحمانیان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم درباره آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا در جهرم اظهار داشت: تعداد مبتلایان به کرونا در این شهرستان یکصد نفر رسیده که تنها در یک روز 18 مورد جدید شناسایی شد که از این تعداد سه بیمار کودک هستند.
وی با تأکید بر اینکه کودکان خود را از منزل خارج نکنید و درمیهمانی‌های خانوادگی شرکت نکنید، افزود: متأسفانه بعد از اتمام تعطیلات نوروز و بازگشایی برخی از صنوف، اجتماعات غیرضروری در شهر مشاهده و همین امر موجب شده آمار مبتلایان در این شهرستان افزایش یابد.
به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم، با وجود هشدارها بسیاری از شهروندان این بیماری هنوز را جدی نگرفته و در خیابان‌ها و پارک‌های شهر شاهد تجمع جوانان و سالمندان هستیم.
رحمانیان یادآور شد: از تعداد 18 مورد جدید شناسایی‌شده مبتلایان کرونا، ۱۵ مبتلا اهل جهرم، یک بیمار از شهر جویم و ۲ بیمار از شهرستان خفر گزارش‌شده که اکثر این بیماران با شناسایی به‌موقع در حال سپری کردن دوره درمان هستند.
وی تأکید کرد: چنانچه شهروندان با مجموعه دانشگاه علوم پزشکی همکاری نداشته باشند، پیش‌بینی می‌شود طی هفته آینده شاهد رشد ناگهانی تعداد مبتلایان در جهرم باشیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913