مهر/ کارشناس هواشناسی استان قم، حداقل دمای هوای قم در روز پنج‌شنبه را پنج درجه و حداکثر دمای هوا را ۱۱ درجه پیش بینی کرد.

مرتضی صبوری، کارشناس هواشناسی استان قم اظهار کرد: آسمان قم طی امروز نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدید است که این وضعیت تا جمعه ادامه می‌یابد.
وی افزود: سرعت وزش باد طی امروز بین ۳۵ تا ۵۰ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی و حداقل دمای هوا ۱۳ درجه و حداقل دمای هوا ۲۱ درجه است.
کارشناس هواشناسی استان قم گفت: هوای این استان در روز چهارشنبه نیمه ابری گاهی ابری در برخی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد و در اواخر وقت در ارتفاعات همراه با بارش باران و برف خواهد بود.
وی اضافه کرد: سرعت وزش باد فردا چهارشنبه بین ۳۵ تا ۵۰ کیلومتر بر ساعت با جهت شمالی و حداقل دمای هوا ۱۰ درجه و حداکثر دمای هوا ۱۶ درجه پیش بینی می‌شود.
صبوری، هوای این استان را در روز پنج‌شنبه نیمه ابری در برخی ساعات همراه با بارش متناوب باران و در ارتفاعات بارش برف اعلام کرد و افزود: آسمان قم در روز جمعه نیمه ابری گاهی ابری و در پاره‌ای از نقاط شاهد بارش پراکنده باران خواهیم بود.
وی ادامه داد: سرعت وزش باد پنج‌شنبه بین ۲۵ تا ۴۰ کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی و حداقل دمای هوا پنج درجه و حداکثر دمای هوا ۱۱ درجه و حداقل دمای هوای روز جمعه ۹ درجه و حداکثر دمای هوا ۱۵ درجه پیش بینی می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99