ایرنا/ رئیس پلیس فتا کهگیلویه‌ و بویراحمد از دستگیری ۸ نفر از عاملان شایعه‌پراکنی در خصوص بیماری ویروسی کرونا و فروش اقلام بهداشتی در این استان خبر داد.

سرهنگ روح‌الله شهبازی‌پور، رئیس پلیس فتا کهگیلویه‌ و بویراحمد اظهار داشت: ۸ نفر در شبکه‌های اجتماعی از قبیل واتساپ، اینستاگرام و تلگرام به قصد تشویش اذهان عمومی اقدام به انتشار آمار جعلی از تعداد مبتلایان به ویروس کرونا و فروش اقلام بهداشتی در استان می‌کردند.
وی افزود: این افراد با هوشیاری و اقدام به موقع پلیس فتا استان شناسایی و ضمن تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شدند.
رئیس پلیس فتا کهگیلویه‌ و بویراحمد تصریح کرد: به طور شبانه‌روزی و مستمر کار رصد و پایش گروه‌ها و کانال‌های مجازی توسط نیروهای پلیس صورت می‌گیرد و عاملان شایعه‌پراکنی در فضای مجازی در خصوص بیماری ویروسی کرونا شناسایی و دستگیر می‌شوند.
شهبازی‌پور بر توجه نکردن به شایعات در فضای مجازی تاکید کرد و از متخلفان خواست که هشدارهای پلیس فتا را جدی بگیرند و از بازنشر شایعات در فضای مجازی خودداری کنند.
وی ابراز داشت: هم‌استانی‌ها در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام‌رسان‌های موبایلی، مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی گزارش دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277