صدا و سیما/ رئیس پلیس فتا استان یزد، از اجرای طرح عملیاتی و بین المللی پانجیا ۱۲ در استان یزد همزمان با سراسر کشور خبر داد.

سرهنگ ابوطالبی، رئیس پلیس فتا استان یزد اظهار کرد: عملیات جهانی پانجیا ۱۲ با هدف مقابله با تولید و توزیع دارو‌های غیرمجاز، تقلبی و تبلیغات غیر قانونی در یزد همزمان با سراسر کشور اجرا شد.
وی افزود: مهمترین اهداف اجرای طرح عملیاتی پانجیا، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، اطلاع رسانی و هشدار به عموم در خصوص ریسک خرید آنلاین دارو و تجهیزات پزشکی به منظور شناسایی و دستگیری مجرمین در این رابطه بود.
رئیس پلیس فتا استان یزد گفت: در اجرای این طرح پلیس فتا استان یزد تعداد بالغ بر ۱۲۰۰ تارنما رصد و تعدادی از مجرمین موصوف که در حوزه یزد در حال فعالیت بودند شناسایی و به مرجع قضایی معرفی شدند.
سرهنگ ابوطابی گفت: داروی جلوگیری از ریزش مو، مکمل‌های ورزشی، داروی‌های پوستی، الکل، ژل ضد عفونی کننده و داروی کرونا از جمله محصولات دارویی و بهداشتی تبلیغ و ارائه شده توسط مجرمین است.
رئیس پلیس فتا استان یزد با اشاره به نبودن هر گونه داروخانه آنلاین در کشور به همشهریان عزیز توصیه کرد که اقلام بهداشتی و دارویی مورد نیاز خود را صرفا از داروخانه‌های سطح شهر تهیه و از ثبت سفارش اقلام بهداشتی از طریق سایت‌های غیر مجاز خودداری نمایند
وی گفت: در صورت مشاهده موارد مشکوک از طریق سایت رسمی پلیس فتا به نشانی cyberpolive.ir بخش مرکز امداد و فوریت‌های سایبری اعلام نمایند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today
آخرین خبر یزد در سروش :
http://sapp.ir/Yazd.Online
آخرین خبر یزد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155451392Cdb9bc9fb1b