باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه ۱۱ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان شناسایی شده است، گفت: شمار مبتلایان به کرونا در هرمزگان به ۲۶۵ نفر رسید.

فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار کرد: شمار مبتلایان به کرونا در هرمزگان به ۲۶۵ نفر رسید.
وی افزود: ۱۱ نفر جدید مبتلا شده امروز ۲ نفر در بندرعباس، ۶ نفر در جزیره قشم، ۲ نفر در جزیره کیش و یک نفر در شهرستان پارسیان بود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان عنوان کرد: از ابتدای شیوع کرونا هزار و ۵۶۴ نفر با علایم بیماری‌های حاد تنفسی به مراکز درمانی مراجعه کرده‌اند که از این شمار هزار ۳۰۸ نفر مرخص شده‌اند.
فرشیدی گفت: ۱۶۸ نفر نیز هنوز بستری هستند که ۲۷ نفر از این شمار در بخش آی سی یو بستری هستند.
وی ادامه داد: تاکنون از ۱۴۱۲ نفر نیز آزمایش گرفته شده که ۱۱۰۰ مورد منفی بوده است و در ۲۴ ساعت گذشته فوتی جدید بر اثر کرونا نداشته ایم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بیان کرد: تاکنون در بندرعباس، ۱۳۴ نفر، کیش ۴۵ نفر، قشم ۲۸ نفر، میناب ۲۷ نفر، بندرلنگه ۷ نفر، پارسیان ۶ نفر، حاجی آباد ۶ نفر، رودان ۶ نفر، بستک ۳ نفر، خمیر ۲ نفر و جاسک یک نفر مبتلا به کرونا داشته‌اند.
فرشیدی از شهروندان خواست با رعایت فاصله فیزیکی و ماندن در خانه به قطع زنجیره انتقال این بیماری کمک کنند.
وی همچنین از شهروندان خواست که از مصرف خودسرانه دارو خوداری کنند و همچنین در رفت و آمد‌ها نیز به‌ویژه در استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و تاکسی‌ها مراقب باشند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121