صدا و سیما/ هواشناسی کرمان درباره وقوع رگبار باران، رعد وبرق، احتمال بارش تگرگ، وزش بادهای به نسبت شدید، آبگرفتگی معابر، بالا آمدن سطح آب رودخانه فصلی از فردا چهارشنبه هشدار داد.

اداره کل هواشناسی استان کرمان اعلام کرد: بر اساس نقشه های هواشناسی از امروز سه شنبه تا اوایل هفته آینده پدیده غالب در استان افزایش ابر و وزش باد و گرد و خاک است و بارش پراکنده در برخی ارتفاعات شمالی استان دور از انتظار نیست.
بر اساس این اطلاعیه از فردا تحت تاثیر این سامانه بارشی، در برخی مناطق، به ویژه در شمال استان، بارش های رگباری باران، رعد و برق و در مناطق مستعد بارش تگرگ رخ خواهد داد.
همچنین در این اطلاعیه وقوع طوفان شن و خاک در شرق استان(ریگان، فهرج، زهکلوت) به ویژه فردا و پس فردا، خیزش گردوخاک، کاهش دید و کاهش کیفیت هوا، کاهش موقتی دید در جاده های مواصلاتی کرمان به سیستان وبلوچستان پیش بینی شده است.
همچنین به کشاورزان، باغداران،'گلخانه داران و دامداران توصیه شده: ضمن اطمینان از استحکام سازه ها و اتخاذ تمهیدات لازم برای پیشگیری از خسارات احتمالی به گلخانه ها، از توقف و تردد و چرای دام در حاشیه رودخانه ها خودداری کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00