باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم از شناسایی ۲ بیمار جدید در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: تعداد مبتلایان ثبت شده در جهرم به ۱۰۲ نفر رسید.

محمد رحمانیان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: امروز سه شنبه نوزدهم فروردین، ۲ بیمار جدید شناسایی و تعداد مبتلایان ثبت شده در جهرم به ۱۰۲ نفر رسید.
وی افزود: هر دو بیمار جدید جهرمی هستند؛ دو آقای ۵۷ و ۵۱ ساله که هر دو در حال دریافت درمان‌های مورد نیاز هستند.
رحمانیان ادامه داد: یکی از این مبتلایان جدید در فرآیند بیمار یابی شناسایی شده و بیمار دیگر با علائم مراجعه کرده است.
وی بیان کرد: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته، ۷ بیمار نیز از قرنطینه خارج شده اند که با این حساب تعداد بیماران بهبود یافته قطعی به ۳۰ نفر می‌رسد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: با توجه به ازدیاد روزانه تعداد موارد مثبت در جهرم بعد از پایان تعطیلات، پیش بینی می‌شود در صورت عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی، هفته آینده با افزایش ناگهانی تعداد بیماران مواجه شویم.
رحمانیان با تاکید مجدد بر رعایت نکات بهداشتی، گفت: رعایت فاصله، ششتشوی مداوم دست ها، عدم حضور در تجمعات، توجه به سالمندان، توجه به خردسالان و دقت در هنگام مراجعه به فروشگاهها، از مهمترین مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
وی همچنین پیشنهاد کرد که هنگام حضور در مکان‌هایی که امکان فاصله وجود ندارد از ماسک استفاده شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913