ایرنا/ مدیر بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد گفت: یک بانوی ۸۲ ساله با وجود دارا بودن همه عوامل خطر و زمینه‌ای کرونا و مبتلا شدن به این بیماری و بستری ۲۷ روزه در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان، عمری دوباره یافت و با بهبودی به آغوش خانواده برگشت.

ذبیح الله برجسته، مدیر بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد اظهار کرد: این خانم با سابقه ابتلا به بیماری‌های زمینه‌ای دیابت، فشارخون و مشکلات قلبی در تاریخ ۱۵ اسفند ۹۸ با علائم بیماری کرونا و کاهش سطح هوشیاری در اورژانس بیمارستان میبد پذیرش و بستری شد.
وی ادامه داد: نتایج آزمایش وی نیز در تاریخ ۱۶ اسفند کرونای مثبت اعلام شد.
مدیر بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد اضافه کرد: بیمار یاد شده که به دلیل وخامت حال به بخش Icu انتقال یافته بود پس از ۲۲ روز به سر بردن در وضعیت کُما هوشیاری خود را به دست آورد.
وی گفت: این بیمار در روز ۱۳ فروردین به بخش داخلی منتقل شد و پس از چند روز مراقبت در این بخش، امروز ۲۰ فروردین ۹۹ با حال عمومی خوب از بیمارستان ترخیص و به آغوش خانواده خود بازگشت.
پرسنل بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد از زمان شیوع تا به حال با خدمت رسانی به بیماران کرونایی در بیمارستان و همچنین کنترل وضعیت درمانی تعدادی از بیماران مرخص شده با همکاری با نیروهای داوطلب بسیجی، جهادی و هلال احمر در نقاهتگاه‌های دایر شده فعالیت دارند.
چه بسا پرستاران، پزشکان و پرسنل در این مرکز درمانی و دیگر مراکز درمانی در سطح کشور شبانه روز مشغول خدمت‌رسانی به بیماران هستند که زحمات آنها ستودنی و قابل تقدیر است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today
آخرین خبر یزد در سروش :
http://sapp.ir/Yazd.Online
آخرین خبر یزد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155451392Cdb9bc9fb1b