باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: شمار مبتلایان به کرونا در هرمزگان به ۲۸۵ نفر رسید.

فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار کرد: مبتلایان به کرونا در هرمزگان به ۲۸۵ نفر رسید.
وی افزود: ۲۰ نفر جدید مبتلا شده امروز، ۱۰ نفر در بندرعباس، ۴ نفر در بندرخمیر ۳ نفر در حاجی آباد، ۲ نفر در جزیره کیش و یک نفر در میناب بود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته فوتی جدید بر اثر کرونا نداشته ایم و شمار فوتی‌ها در استان ۱۸ نفر است.
فرشیدی گفت: ۲۱۸ نفر از مبتلایان به کرونا در استان تاکنون بهبود یافته و مرخص شده اند و ۱۸ نفر دیگر هنوز بستری و در حال درمان هستند.
وی بیان کرد: از ابتدای شیوع کرونا هزار و ۶۱۰ نفر با علایم بیماری‌های حاد تنفسی به مراکز درمانی مراجعه کرده اند که از این شمار هزار ۳۴۶ نفر مرخص شده اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان عنولن کرد: تاکنون از ۱۵۳۱ نفر نیز آزمایش گرفته شده که ۱۲۱۱ مورد منفی بوده است.
فرشیدی افزود: ۱۷۲ نفر نیز هنوز بستری هستند که ۲۹ نفر از این شمار در بخش آی سی یو بستری هستند.
وی گفت: افزایش موارد مثبت ناشی از افزایش تست‌های تشخیص است که از سی تا چهل مورد روز گذشته به ۱۵۰ تست رسید و تلاش می‌شود به ۲۰۰ تست در روز برسیم تا موارد بدون علایم، ولی مثبت را بهتر شناسایی کنیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار کرد: تاکنون در بندرعباس، ۱۴۴ نفر، کیش ۷۵ نفر، قشم ۲۸ نفر، میناب ۲۸ نفر، بندرلنگه ۷ نفر، پارسیان ۶ نفر، حاجی آباد ۹ نفر، رودان ۶ نفر، خمیر ۶ نفر، بستک ۳ نفر، و جاسک یک نفر مبتلا به کرونا داشته اند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121