ایرنا/ شهردار مهاباد از مسدود شدن 10 خیابان پردد در این شهر خبر داد.

کامران فاتح، شهردار مهاباد بیان کرد: طرح تقویت فاصله‌گذاری اجتماعی با هدف کمک به تشدید قطع زنجیره انتقال بیماری با رویکرد کاهش تماس‌ها، جلوگیری از برگزاری اجتماعات و حذف ترددهای غیرضروری و با تصمیم ستاد مقابله با کرونا انجام می‌شود.
وی اضافه کرد: در ادامه مسدود سازی معابر شهری مهاباد بلوار خلفای راشدین حد فاصله پل یرغو تا بهداشت شافعی، خیابان بهداشت شافعی تا میدان کتاب، میدان کتاب تا میدان پژوهش، پل شورنگ، خیابان سه آسیاب به طرف بهداشت شافعی و خیابان نماز حد فاصله میدان ملاجامی به میدان نماز با استفاده از نیوجرسی و نصب تابلوی هدایت، بسته شد.
فاتح ادامه داد: همچنین معابر مسجد سعدی و کوچه بهمنی، کنارگذر پل زانکو و بلوار فجر از هر دو طرف توسط نیوجرسی و تابلوهای راهنما هم به دلیل ازدحام رفت و آمد با تصمیم ستاد مقابله با کرونا شهرستان تا اطلاع ثانوی مسدود شده است.
شهردار مهاباد با بیان اینکه در چند روز اخیر تردد در برخی از خیابان‌های سطح شهر افزایش یافته، افزود: قبل از این هم در قالب این طرح معابر اصلی شهر از جمله خیابان‌های جمهوری اسلامی، صلاح‌الدین ایوبی به طرف سه راه وفایی، میدان ساعت منتهی به مسجد شهریکندی و میدان سربرداش با مسدود شده بود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b