ایرنا/ معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه گفت: براساس بخشنامه سازمان امور اداری و استخدامی ساعات کاری کارکنان استان در طرح فاصله‌گذاری هوشمند از روز شنبه تا چهارشنبه هفته آینده ۷ تا ۱۴ و در روز پنجشنبه ۷ تا ۱۳ تعیین شده است.

افشین کریمی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه اظهار کرد: ادارات باید یک سوم کارکنان را از طریق دورکاری یا اعطای مرخصی به صورت نوبت بندی از حضور در محل کار معاف کنند.
وی به مصوبه چهاردهمین جلسه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا اشاره کرد و افزود: از شنبه فاصله‌گذاری هوشمند آغاز می‌شود و بر این اساس تمام دستگاه های اجرایی موظف به رعایت پروتکل بهداشتی ابلاغی وزارت بهداشت در خصوص کارکنان، محیط اداری و ارباب رجوع هستند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه با تاکید بر اینکه نباید وقفه ای در ارایه خدمات ضروری به مردم‌ ایجاد شود، گفت: منظور از خدمات ضروری آن دسته از خدماتی هستند که در زندگی روزمره و معیشت شهروندان تاثیرگذار هستند.
کریمی افزود: دستگاه های اجرایی ضمن فراهم کردن امکانات لازم برای فعالیت کارکنان موظف هستند نسبت به ضدعفونی محیط نیز به صورت مستمر اقدام کنند تا سلامت کارکنان و مراجعین حفظ شود.
وی گفت: دانشگاه علوم پزشکی براساس مصوبه ستاد ملی موظف است لیست کارکنان مبتلا به کرونا را به ادارات جهت آگاهی و اتخاذ تصمیمات لازم اعلام کند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه یادآور شد: در تعیین کارکنان برای دورکاری و با روزهای کاهش حضور در ادارات،‌ کارکنان آسیب پذیر، بانوان دارای فرزند خردسال و افرادی که در گروه‌های آسیب‌پذیر قرار می‌گیرند در اولویت خواهند بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246