ایرنا/ پیش‌بین مسؤول هواشناسی کردستان گفت: ناپایداری‌های جوی که هم اکنون در آسمان این استان استقرار یافته و موجب بارش‌های پراکنده و گاهی شدید شده تا روز شنبه هفته آینده ادامه دارد.

خسرو سیف پناهی، پیش‌بین مسؤول هواشناسی کردستان اظهار کرد: سامانه بارشی که از روز دوشنبه وارد استان شده تا شنبه فعالیت خود را در تمام نقاط ادامه می‌دهد و در روزهای آینده در برخی نقاط استان احتمال اینکه موجب آبگرفتگی معابر شود، دور از انتظار نیست.
وی اضافه کرد: بیشترین فعالیت این سامانه امروز تا ظهر جمعه در شهرستان‌های کامیاران، سروآباد، قروه، دهگلان، مریوان، شرق سقز و دیواندره و شمال بیجار خواهد بود.
پیش‌بین مسؤول هواشناسی کردستان یادآور شد: این سامانه روز شنبه از آسمان کردستان خارج می‌شود اما آسمان استان مجددا از روز دوشنبه هفته آینده شاهد ورود یک سامانه بارشی دیگر خواهد بود.
سیف پناهی افزود: از لحاط دمایی نیز فردا جمعه به نسبت امروز روند افزایش چهار درجه‌ای را خواهیم داشت ولی تا اواسط هفته آینده دمای استان ثابت است و هیچ گونه افزایش و کاهشی نخواهد داشت.
وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته نیز بیشترین میزان بارش‌ها با ۱۷ میلیمتر در موچش کامیاران، ۱۶ میلیمتر در قاملوی قروه و ۱۳ میلیمتر در شهر قروه روی داد و در این مدت سلین با ۱۷ درجه سانتی گراد بالای صفر گرمترین و زرینه با منفی یک درجه سردترین نقاط استان بودند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34