باشگاه خبرنگاران/ ثبت نام از واحد‌های صنفی استان بوشهر برای بازگشایی، بامداد امروز از طریق درگاه اینترنتی آغاز شد.

سید حسین حسینی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اظهار کرد: بر اساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا ثبت نام از واحد‌های صنفی استان برای بازگشایی از ساعت صفر جمعه ۲۲ فروردین آغاز شده است و همه واحد‌های صنفی استان بوشهر مانند دیگر نقاط کشور می‌توانند به مدت یک هفته از طریق درگاه اینترنتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به نشانی salamat.gov.ir به منظور ثبت نام بازگشایی واحد صنفی مربوطه خود اقدام کنند.
وی افزود: راهنما‌یی ها و الزام‌های سلامت محیط و کار، شاغلان و مشتریان با توجه به نوع فعالیت پس از تکمیل ثبت نام به صورت الکترونیکی در اختیار افراد قرار می‌گیرد، همچنین برای استفاده از همه راهنما‌یی ها و الزام‌ها می‌توانند بعد از این تاریخ به درگاه مرکز سلامت محیط و کار به نشانی http://markazsalamat.behdasht.gov.ir مراجعه کنند.
وی تاکید کرد: بعد از شروع دوباره فعالیت‌ها، بازرسان مرکز بهداشت و درمان با مشارکت نیروی انتظامی، بازرسان اتاق اصناف و تعزیرات و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت، به محل‌های مورد نظر مراجعه می‌کنند و در صورت ثبت نام نشدن در درگاه ابلاغی وزارت بهداشت، فعالیت و محل کار را متوقف و تعطیل می‌کنند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: همه ضوابط بهداشتی اصناف و صنایع در درگاه اطلاع‌رسانی markazsalamat.behdasht.gov.ir بارگذاری شده است و امکان پرسش و پاسخ درباره جزئیات و ضوابط بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در همین درگاه وجود دارد.
حسینی اعلام کرد: از فردا ( شنبه ۲۳ فروردین) صنوف مجاز به فعالیت که از سوی اتاق اصناف ایران اعلام شده، فعالیت خود را با رعایت ضوابط بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که در همین درگاه وجود دارد، آغاز خواهند کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22