باشگاه خبرنگاران/ کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: با تداوم ناپایداری های جوی بارش متناوب رگبار همراه با رعد و برق، وزش باد به نسبت شدید در بسیاری از مناطق استان اصفهان پیش بینی می شود.

حجت الله علی عسگریان، کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به تداوم ناپایداری‌های جوی تا پایان هفته در استان اصفهان، اظهار کرد: بارش متناوب رگبار همراه با رعد و برق، وزش باد به نسبت شدید در بسیاری از مناطق استان و بارش تگرگ و برف در مناطق مستعد و ارتفاعات غربی استان پیش بینی می‌شود.
وی با بیان اینکه فردا شنبه، وزش باد شدید پدیده غالب استان خواهد بود، افزود: احتمال وقوع توفان لحظه‌ای در نیمه جنوبی اصفهان وجود دارد.
کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده بین یک تا دو درجه در نوسان خواهد بود، ادامه داد: کلانشهر اصفهان با دمای ۲۰ درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای دو درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرمترین و خنک‌ترین مناطق استان پیش بینی می‌شود.
علی عسگریان اضافه کرد: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۲۰ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به هشت درجه سانتی گراد بالای صفر می‌رسد.
وی با اشاره به بارندگی‌های ۲۴ ساعت گذشته در سطح استان، گفت: بیشترین بارش‌ها از سمیرم با میانگین ۳۱.۳ میلی متر، آران و بیدگل با میانگین ۱۴ میلی متر، دهق با میانگین ۱۰.۸ میلی متر، فریدونشهر با میانگین ۱۰.۲ میلی متر، کاشان با میانگین ۱۰ میلی متر و داران با میانگین ۸.۸ میلی متر گزارش شده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18