فارس/ مدیرکل اجرائیات شهرداری کرمانشاه از فعالیت گرمخانه و اردوگاه چشمه سفید شهرداری در ایام مبارزه با بیماری کرونا خبر داد.

غلامرضا شهبازی، مدیرکل اجرائیات شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه گرمخانه و اردوگاه شهرداری تعطیل نیست، اظهار داشت: گرمخانه پارک جلالیه شهرداری کرمانشاه با بهره‌گیری از ظرفیت بخش خصوصی و پذیرش 40 نفر در شبانه‌روز با رعایت موازین بهداشتی مشغول به فعالیت است.
وی با اشاره به اردوگاه چشمه سفید شهرداری کرمانشاه افزود: با فراگیر شدن بیماری کرونا در کرمانشاه با دستور ستاد استانی مبارزه با این بیماری، اردوگاه چشمه سفید به حالت قرنطینه درآمد و از ورود افراد جدید به محل نگهداری افراد پیشین جلوگیری به عمل آمد.
مدیرکل اجرائیات شهرداری کرمانشاه افزود: افراد بی‌خانمان و افراد بی‌سرپناه در محیط‌های جداگانه‌ای که با دستورالعمل‌های جدید پروتکل بهداشتی ضدعفونی شده است نگهداری می‌شوند.
شهبازی افزود: شهروندان کرمانشاهی در صورت مشاهده افراد بی‌سرپناه و بی‌خانمان می‌توانند با سامانه 137 شهرداری تماس بگیرند تا در اسرع وقت نسبت به انتقال این افراد به اردوگاه چشمه سفید اقدام شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246