ایرنا/ رییس اداره منابع آب شهرستان گرمی از لایروبی رودخانه گرمی چایی و بازگشایی دهانه پل‌ها در این شهر خبر داد.

رضا بدرزاده، رییس اداره منابع آب شهرستان گرمی اظهار داشت: شهرداری گرمی همچنین اقدام به لایروبی رودخانه‌های موجود در داخل شهر گرمی نمود و زباله‌ و نخاله‌های حاصل از لایروبی را به محلی خارج از حریم و بستر رودخانه حمل کرده است.
وی افزود: شهرداری در جریان این عملیات با بسیج تمام امکانات خود و با بکارگیری ماشین آلات بخش خصوصی دهانه پل‌هایی که به دلیل انباشت زباله توان آب گذری آنها پائین آمده بود، بازگشایی و لایروبی نمود.
رییس اداره منابع آب شهرستان گرمی بیان کرد: رودخانه گرمی چایی یکی از رودخانه های مهم این شهرستان است که از داخل شهر عبور کرده و جلوه‌ای خاص به این شهر می بخشد.
بدرزاده اظهار داشت در سال گذشته ۶.۵ کیلومتر از طول رودخانه گرمی چایی لایروبی و بازگشایی شد و برنامه ریزی شده است با مشارکت شهرداری و اداره منابع آب شهرستان گرمی ۲ کیلومتر از مقاطع حساس این رودخانه لایروبی و بازگشایی گردد.
وی افزود: مقاطع حساس و خطرآفرین رودخانه‌ها و مسیل‌ها در شهرها و بخش‌های سه‌گانه شهرستان توسط کارشناسان اداره منابع آب شناسایی و به متولیان امر یعنی در داخل شهرها به شهرداران و در محدوده روستاها به دهیاران و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جهت رفع موانع و بازگشایی معرفی شده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253