فارس/ در راستای اجرای مصوبات ستاد مبارزه با کرونا، نظارت بر واحدهای قصابی آغاز شده و تاکنون 16 واحد قصابی به اداره تعزیرات معرفی شده‌ و پلمب شدند.

قدرت آزاد فر رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان ملکشاهی ظهر امروز گفت: در راستای مصوبات ستاد استانی کرونا گشت مشترک توسط کارشناسان شبکه دامپزشکی و بهداشت از واحدهای قصابی و مرغ فروشی در شهرستان ملکشاهی آغاز شده است.
وی افزود: در این راستا، به ۱۴ واحد متخلف قصابی و مرغ فروشی اخطار داده شد و واحدهای متخلف به تعزیرات معرفی شدند.
رئیس شبکه دامپزشکی ملکشاهی با تاکید بر اهمیت خرید گوشت از مراکز تحت نظارت دامپزشکی اظهار داشت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف با تماس با ۱۵۱۲ و تلفن ۳۳۸۵۰۰۱۵ مراتب را به شبکه دامپزشکی شهرستان ملکشاهی اطلاع دهند.
درویشی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان آبدانان نیز ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام گفت: به دنبال طرح تشدید نظارت بر اماکن تولید، توزیع و عرضه فرآورده‌های خام دامی و طی بازدید‌های مستمر کارشناسان دامپزشکی شهرستان، دو واحد قصابی متخلف به مراجع قضایی معرفی و با دستور دادستان نسبت به پلمب واحدهای مذکور اقدام شد.
وی در ادامه با تاکید بر خرید گوشت از مراکز مورد تایید دامپزشکی به شهروندان توصیه کرد از خرید گوشت‌های بدون مهر دامپزشکی خودداری کنند.
رئیس شبکه دامپزشکی آبدانان در ادامه اظهار کرد: از خرید گوشت چرخ کرده آماده که در قصابی‌ها به صورت فله عرضه می‌شود خودداری شود.
وی در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی در عرضه فرآورده‌های خام دامی مراتب را سریعاً از طریق شماره تلفن ۱۵۱۲ یا ۳۳۶۲۲۹۰۰ اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a