ایرنا/ مدیرکل امور زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی لرستان گفت:‌ پنج میلیارد ریال از محل کمک‌های مومنانه مقام معظم رهبری و بنیاد مستضعفان بین خانواده‌های زندانیان نیازمند استان توزیع خواهد شد.

عبدالمجید کشوری، مدیرکل امور زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی لرستان با اعلام این خبر افزود:‌ این کمک در قالب کارتهای هدیه ۲ میلیون ریالی و توسط مددکاران اداره کل زندان ها به صورت حضوری بین خانواده ها توزیع می شود و نیازی به مراجعه آنان به ادارات شهرستانی و انجمن های حمایتی نیست.
وی با بیان اینکه اقشار هدف این بسته های حمایتی شناسایی شده اند اظهار داشت: تاکنون موردی از ابتلا به کرونا در زندان‌های استان مشاهده نشده و ضریب ایمنی بهداشتی در این مراکز ارتقا یافته است.
وی ادامه داد: یک هزار و ۶۰۰ نفر از زندانیان استان مشمول بخشنامه مرخصی نوروزی شدند و برای مراجعت آنان پیش بینی شده که بخشی از این افراد با اعلام پایان حبس به زندان باز نخواهند گشت و مشمول مرخصی پایان حبس می شوند.
کشوری گفت: مابقی زندانی هایی که به مرخصی رفته اند و بازگشت آنان الزامی است با تاییدیه سلامت از مراکز درمانی به زندان باز می گردند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9