ایسنا/ معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان قزوین از توزیع کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان در بیش از ۸۰ نقطه استان و توسط فروشگاه‌های زنجیره‌ای از روز پنج‌شنبه خبر داد.

علی اکبر کبیری، معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان قزوین اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان برای عرضه کالاهای اساسی اقدامات و برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است.
وی ادامه داد: برای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان ۸۰۰ تُن برنج هندی درجه یک با قیمت هر کیلوگرم ۷۸۰۰ تومان، ۸۰۰ تُن شکر با قیمت هر کیلوگرم ۴۷۰۰ تومان، ۲۵۰ تُن گوشت قرمز منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۴۳ هزار تومان و ۵۰۰ تُن مرغ منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان عرضه خواهد شد، البته قیمت مرغ گرم نیز ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان خواهد بود و روغن نیز به اندازه کافی در استان وجود دارد.
معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان قزوین خاطرنشان کرد: سال‌های گذشته با برپایی نمایشگاه طرح ضیافت، کالاهای اساسی عرضه می‌شد ولی در سال جاری به علت شیوع کرونا کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان از روز پنج‌شنبه چهارم اردیبهشت در بیش از ۸۰ نقطه استان و توسط فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه خواهد شد.
وی اشاره کرد: علاوه بر توزیع کالاهای اساسی ۲۵ اکیپ متشکل از بازرسان سازمان صمت به همراه نمایندگان تعزیرات حکومتی و دانشگاه علوم پزشکی بر قیمت‌ها و کیفیت اقلام عرضه شده در بازار نظارت خواهند داشت و به صورت روزانه و مستمر بازار را رصد خواهند کرد.
کبیری یادآور شد: ۳۳ واحد تولیدی و دانش‌بنیان اقلام بهداشتی مورد نیاز استان را برای مقابله با کرونا تولید کردند، طی ۲ ماه اخیر بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون لیتر محلول ضد عفونی‌کننده در استان تولید و توزیع شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9