تسنیم/ در جلسه تنظیم بازار امروز استان کرمان قیمت کالاهای اساسی ویژه ماه رمضان در کرمان از جمله گوشت، مرغ، زولبیا و بامیه و خرما اعلام شد.

مهدی حسینی‌نژاد مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با بیان اینکه طبق روال هر سال طرح ویژه ماه مبارک رمضان در دستور کار است، اظهار کرد: برنج هندی ویژه ماه رمضان یک هزار و 357 تن سهمیه شمال استان با قیمت 8 هزار تومان است.
وی با عنوان اینکه یک هزار و 357 تن شکر سهمیه شکر ماه مبارک رمضان در شمال استان است، افزود: شکر فله 4 هزار و 700 تومان و شکر بسته‌بندی 5 هزار و 900 تومان قیمت‌گذاری شده است.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان قیمت مرغ منجمد را 12 هزار تومان عنوان کرد و گفت: 407 تن گوشت قرمز سهمیه شمال استان است که قیمت آن 42 هزار تومان تعیین شده است.
وی با بیان اینکه خرما امسال در طرح ماه رمضان ویژه دیده شده و به قیمت 24 هزار تومان عرضه می‌شود، عنوان کرد: قیمت زولبیا و بامیه مخلوط 20 هزار تومان، زولبیا جداگانه کیلویی 19 هزار تومان و بامیه جداگانه 21 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.
حسینی‌نژاد با اشاره به اینکه امسال در استان کرمان طرح میوه شب عید به پایان رسید و تمام میوه در اختیار مصرف‌کننده داخل استان قرار گرفته است، افزود: برای شمال استان کرمان یک میلیارد و 503 میلیون تومان و جنوب استان 245 میلیون تومان یارانه میوه شب عید نیازمندیم.
وی با بیان اینکه این مبلغ را به اتحادیه میوه فروش که مباشر امسال تامین میوه بود بدهکار هستیم و باید وزارت صمت این مبلغ پرداخت کند، گفت: حدود 47 هزار تن خرما در سردخانه‌های بم ذخیره‌سازی است که در ماه مبارک رمضان بر اساس نیاز توزیع می‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00