فارس/ رئیس سازمان صمت استان زنجان با اشاره به آغاز توزیع کالاهای اساسی ویژه ماه رمضان گفت: توزیع این اقلام با تصویب کارگروه تنظیم بازار با اولویت فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای، در تعاونی‌های مصرف و توزیعی و نیز شبکه‌های توزیع منتخب صنفی صورت می‌گیرد.

ناصر فغفوری، رئیس سازمان صمت استان زنجان اظهار کرد: هر سال همزمان با ماه مبارک رمضان توزیع کالاهای اساسی و مایحتاج مردم انجام می‌شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه امسال نیز تأمین و ذخیره‌سازی اقلام اساسی مورد نیاز مردم برای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان در استان زنجان در حال انجام است، اضافه کرد: توزیع این اقلام با تصویب کارگروه تنظیم بازار با اولویت فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای، در تعاونی‌های مصرف و توزیعی و نیز شبکه‌های توزیع منتخب صنفی صورت می‌گیرد.
وی با اشاره به اینکه امسال 670 تن برنج، 670 تن شکر، 335 تن گوشت مرغ منجمد و 201 تن گوشت قرمز منجمد ذخیره‌سازی شده در حال توزیع است، گفت: امسال همچنین 670 تن روغن نباتی و یک هزار و 5 تن خرمای مضافتی در فروشگاه‌های استان توزیع شده است.
فغفوری با بیان اینکه قیمت تعیین شده برای اقلام اساسی با قیمت مصوب و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی است، گفت: مردم می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف موارد را به سامانه 124 اطلاع داده تا در اسرع وقت به آنها رسیدگی کند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd