فارس/ مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح ایجاد اردوگاه گردشگری موگرمون لنده مصوب شد.

مجید صفایی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به این‌که شهرستان لنده قابلیت‌های بالایی در حوزه گردشگری دارد، گفت: سالانه گردشگران زیادی از جنوب کشور از جاذبه‌های گردشگری شهرستان را مورد بازدید قرار می‌دهند.
وی با بیان اینکه تاکنون زیرساخت مناسب گردشگری در این شهرستان ایجاد نشده است، تصریح کرد: ایجاد زیرساخت‌های مناسب گردشگری در شهرستان لنده با حمایت بخش خصوصی از برنامه‌های کاری این اداره کل در سال 99 است.
صفائی با اشاره که طرح های مصوب گردشگری استان گفت: طرح توسعه گردشگری موگرمون لنده در سازمان برنامه و بودجه استان مصوب شده است.
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد افزود: در این طرح یک اردوگاه بزرگ گردشگری با تمام امکانات رفاهی و تفریحی برای شهرستان لنده پیش بینی شده است.
وی توسعه زیر ساخت های شهرستانهای کم تر برخودار را از برنامه های مهم این اداره کل عنوان کرد و گفت: گردشگری شهرستان لنده در زمینه افزایش زیرساخت های گردشگری متحول می‌شود.
فرماندار لنده نیز در این نشست با اشاره به ظرفیت گردشگری در منطقه موگرمون لنده گفت: شهرستان لنده بهترین مکان برای بازدید گردشگران داخلی و خارجی است.
موسوی با بیان اینکه تاکنون توسعه گردشگری شهرستان لنده مغفول مانده است: مناطق گردشگری لنده بکر و دست نخورده است و باید زیرساخت‌های لازم برای جذب گردشگر در این مکان ها تاسیس شود.
وی از آمادگی برای رفع معارضات در مکان های گردشگری خبر داد و تصریح کرد: حاشیه رودخانه دائمی شهر لنده بهترین مکان برای ایجاد زیرساخت‌های گردشگری است.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today