ایرنا/ مدیر آموزش و پرورش دامغان گفت: هفت معلم نمونه براساس شایستگی‌های اخلاقی، حرفه‌ای و علمی از سوی این نهاد انتخاب و تجلیل شدند.

حسن کاتبی، مدیر آموزش و پرورش دامغان بیان کرد: هفت فرهنگی نمونه استانی و شهرستانی در دامغان تجلیل شدند که از این تعداد، ۲ معلم برتر استانی و پنج نفر برتر شهرستانی هستند.
وی افزود: محمدرضا ناصری به عنوان معلم نمونه استانی و مهدی نوری زاده به عنوان دبیر ویژه استانی مورد تجلیل قرار گرفتند.
کاتبی اظهار داشت: رضا خدایی، معصومه قریب بلوک، فاطمه نفری و زهرا نادعلیزاده نیز به عنوان معلم نمونه شهرستانی و فاطمه محمدی به عنوان معلم نمونه مدارس غیردولتی شهرستان تجلیل شدند.
مدیر آموزش و پرورش دامغان تصریح کرد: فرهنگیان همواره به دنبال تعلیم و تربیت و اعتلای این ۲ امر مهم در جامعه گام برداشتند و دانش آموزان نیز در سایه تلاش معلمان، ضمن رشد علمی، راه و رسم زندگی را می آموزند.
وی ادامه داد: در شرایط کنونی کشور و شیوع کرونا در جامعه، معلمان به صورت مجازی تلاش چشمگیری برای پیشگیری از وقفه در روند تعلیم و تربیت دارند که اقدام آن‌ها جای تقدیر دارد.
کاتبی خاطرنشان کرد: در شرایط امروز جامعه با همکاری همه‌جانبه فرهنگیان، آموزش متوقف نشده است‌ و روند تدریس دانش‌آموزان ادامه دارد.
مدیر آموزش و پرورش دامغان، موفقیت هرجامعه را در گرو تقویت تعلیم و تربیت دانست و افزود: آموزش و پرورش محل انسان سازی و تربیت نسل های آینده است که توجه به این امر نیز ضرورت دارد.
وی گفت: در ایام شیوع کرونا، تعدادی از مدارس نیز با برپایی کارگاه‌های خیاطی، به تهیه و تولید ماسک‌های پارچه‌ای اقدام کردند که بدون شک این تلاش قابل ستایش است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today