ایرنا/ رییس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه از کشف تعدادی کولرگازی قاچاق در بار گندم به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در کرمانشاه خبر داد.

سرهنگ جلیل سلطانی، رییس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی از حمل تعدادی کالای خانگی قاچاق توسط چهار دستگاه کامیون حامل بار گندم، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران در گام نخست به شناسایی کامیون های مذکور و مسیر تردد آن‌ها پرداخته و سپس در محل مناسب برای توقیف آن ها مستقر شدند.
سرهنگ سلطانی تصریح کرد: کامیون های حامل بار قاچاق که به سمت کامیاران در حال حرکت بودند پس از شناسایی و مدتی تعقیب نامحسوس توقیف و ماموران نسبت به بازرسی از آنها اقدام کردند.
رییس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه افزود: در جریان این بازرسی هشت دستگاه کولرگازی قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال می رسد، کشف شد.
وی همچنین از دستگیری هشت متهم در این رابطه و معرفی آنها به دستگاه قضایی برای سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.
سرهنگ سلطانی مبارزه با پدیده قاچاق را از اولویت های کاری پلیس کرمانشاه در سال جاری برشمرد و گفت: سال گذشته نیز آمار کشفیات قاچاق حدود ۳۵ درصد نسبت به سال قبل از آن رشد داشت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today