باشگاه خبرنگاران/ طی حکمی از سوی امیر سالارآبادی معاون عملیات شرکت پالایش گاز ایلام، آقای لطف اله جعفری بعنوان رئیس عملیات پالایش این شرکت، منصوب شد.

طی حکمی از سوی امیر سالارآبادی معاون عملیات شرکت پالایش گاز ایلام، آقای لطف اله جعفری به عنوان رئیس عملیات پالایش این شرکت، منصوب شد.
در حکم معاون عملیات خطاب به رئیس عملیات پالایش جدید آمده است با توجه به اهمیت و جایگاه استمرار تولید در آن واحد، ایجاب می‌نماید که ساماندهی و پیگیری رفع مشکلات واحد‌ها در راستای حفظ پایداری تولید، اهتمام کامل در مراقبت و نگهداری همه جانبه از تاسیسات و تجهیزات، ترویج تعامل سازنده با سایر واحد‌ها، اهتمام بر تربیت مسئولین و سرپرستان کارآمد و کارادان و متعهد و تلاش حداکثری بر رعایت کامل مسائل ایمنی و بهداشتی و محیط زیست در دستور کار قرار گیرد.
شایان ذکر است که رئیس عملیات پالایش جدید دارای سوابقی همچون عضو تیم راه اندازی واحد‌هایی تثبیت میعانات گازی و شیرین سازی گاز در سال ۸۶، عضو راه اندازی واحد اتان گیری وتقویت فشار کازی در سال ۸۷، نوبتکار ارشد اتاق کنترل مرکزی واحد‌های فرآورش گاز از سال ۸۷ تا سال ۹۰، سرپرست نوبتکاران واحد‌های فرآورش گاز از سال ۹۰ تا ۹۲، مسئول راه اندازی کمپرسور‌های OFF GAS در سال ۹۲. مسئول راه اندازی پکیج زرینی تصفیه آمین در سال ۹۲، مسئول راه اندازی سیکل پروپان در سال ۹۳ و مسئول واحد‌های اتان گیری و تقویت فشار گاز از سال ۹۲ تا کنون در کارنامه خود دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today