باشگاه خبرنگاران/ رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از ممنوعیت برگزاری مراسم‌ احیای شب‌های قدر در پارک‌ها و بوستان‌های شهر تهران خبر داد.

رضا کرمی، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: علی‌رغم هشدار‌های قبلی مبنی بر لزوم خودداری شهروندان از حضور در بوستان‌ها برای برگزاری مراسم شب‌های قدر، متأسفانه در شب نوزدهم رمضان برخی افراد با حضور در بوستان‌ها اقدام به تجمع و شب زنده‌داری کردند.
وی با بیان اینکه گزارش‌ها حاکی از آن است که تجمعات مردمی در برخی بوستان‌ها بدون رعایت پروتکل‌های مقابله با شیوع کرونا بوده است، افزود: پیش از مراسم شب قدر استعلاماتی از ما شد که آیا اجازه چنین کاری را می‌دهید که ما هم با آن مخالفت کردیم.
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران خاطرنشان کرد: برای برگزاری مراسم احیای شب بیست و یکم رمضان هم از مردم می‌خواهیم که از حضور در بوستان‌ها خودداری کنند و برای بهره‌مندی از این مراسم یا از وسایل ارتباط جمعی نظیر تلویزیون که به صورت زنده از اماکن متبرکه برنامه پخش می‌کنند استفاده کنند یا در مساجدی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده‌اند، حضور یابند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran