مهر/ سرپرست فرماندهی انتظامی بندر عباس از شناسایی و دستگیری ۳۳۵ متهم در اجرای طرح ضربتی اقتدار طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

تیمور دولتیاری سرپرست فرماندهی انتظامی بندر عباس گفت: با هدف ارتقا امنیت اجتماعی و به منظور مقابله جدی با مخلان نظم عمومی، طرح ضربتی اقتدار به مدت ۲۴ ساعت در سطح شهرستان اجرا شد.
وی افزود: در اجرای این طرح ۳۳۵ متهم شامل سارق، مظنون به سرقت، خرده فروش مواد مخدر، متهم تحت تعقیب، معتاد متجاهر، اتباع بیگانه، شناسایی و دستگیر شدند.
این مسئول انتظامی هرمزگان اظهار داشت: در این رابطه تعداد ۴۷ نفر سارق دارای سوابق متعدد سرقت دستگیر که در بازجویی به عمل آمده به بیش از ۴۰ فقره سرقت سرقت منزل، خودرو، داخل خودرو، موتورسیکلت، اماکن و سایر سرقت‌ها اعتراف کردند که در بازرسی از مخفیگاه سارقان مقادیری اموال مسروقه از آنان کشف و ضبط شد.
دولتیاری خاطرنشان کرد: در ادامه این طرح مأموران موفق شدند در چند مأموریت جداگانه بیش از ۱۹۱ کیلو انواع مواد مخدر کشف و تعداد ۴ قاچاقچی مواد مخدر و همچنین ۱۶ نفر خرده فروش مواد را دستگیر و ۱۰۰ نفر معتاد متجاهر از سطح شهر جمع آوری کنند.
وی با اشاره به توقیف ۲۳ دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل کالای قاچاق در اجرای این طرح، ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را بیش از ۱۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال عنوان کرد.
سرپرست فرماندهی انتظامی بندرعباس ضمن هشدار جدی به هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت عمومی، از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه موارد مشکوک در اسرع وقت از طریق شماره تماس ۱۱۰ اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today