باشگاه خبرنگاران/ فرماندار میامی گفت: در سه ماهه نخست امسال ۲۷ کیلو و ۹۷۸ گرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی در سطح شهرستان کشف و ضبط شده است.

احمد ملایری فرماندار میامی ضمن بیان اینکه در سه ماهه نخست امسال ۲۷ کیلو و ۹۷۸ گرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی در سطح شهرستان کشف و ضبط‌ شده است، تاکید کرد: معضل اعتیاد کانون خانواده را متزلزل می‌کند لذا برخورد با این مقوله الزام است.
وی با بیان اینکه اعتیاد یکی از معضلات شهرستان میامی است، افزود: با توجه به تلاش‌هایی که از پیروزی انقلاب تاکنون صورت گرفته متأسفانه همچنان روند گسترش اعتیاد به مصرف مواد مخدر رو به رشد است.
فرماندار میامی با بیان اینکه کمتر کسی است که با اشتیاق و عامدانه و آگاهانه سراغ مواد مخدر برود لذا بسیاری از افراد در اثر دوستی‌های ناسالم گرفتار شده‌اند که نتیجه آن طلاق و پاشیده شدن کانون خانواده و نابودی آینده فرزندان است، اظهار کرد: باید فرهنگ سازی کنیم و سرمایه‌های اجتماعی را حفظ کنیم.
ملایری با اشاره به ایجاد مشاغل برای معتادان و حمایت از خانواده‌های مبتلایان توسط ادارات کار و ورزش و جوانان میامی، بیان کرد: دستگاه‌هایی همچون سپاه، آموزش و پرورش برنامه‌هایی را ارائه دهند که بتوانیم از شیوع ابتلاء به اعتیاد پیشگیری کنیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today