مهر/ مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: رگبار باران و رعد و برق تا پایان هفته جاری در استان اردبیل حاکم خواهد شد.

سیاوش محمدی، مدیرکل هواشناسی استان اردبیل عنوان کرد: رگبار موقتی باران و رعد و برق پراکنده در برخی از مناطق استان اردبیل تا پایان هفته جاری احتمال می‌رود.
وی افزود: امروز با توجه به تقویت پرفشار خزری و نیز گذر امواج دامنه کوتاه تر از میانی جو، شاهد افزایش تدریجی پوشش ابر، وزش باد خزری گاهی تند، کاهش دما خواهیم بود و رگبار موقتی باران و یا رعد و برق پراکنده در برخی از مناطق استان احتمال می‌رود.
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل تصریح کرد: در ساعات اولیه دوشنبه نیز آسمان استان اردبیل نیمه ابری تا ابری، در برخی از نواحی همراه با مه صبحگاهی خواهد بود ولی به تدریج با تضعیف پرفشار زمین از میزان ابرناکی کاسته خواهد شد.
محمدی افزود: طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری مجدداً با تقویت پرفشار سطح زمین و گذر امواج دامنه کوتاه تراز میانی جو بر میزان ناپایداری افزوده شده و در برخی از نواحی استان اردبیل رشد ابرهای همرفتی، وزش تند باد موقتی و رگبار باران و یا رعد و برق انتظار می‌رود.
وی گفت: در روز پنجشنبه نیز با توجه به شرایط فصلی و محلی در ساعات بعد از ظهر احتمال رشد ابرهای همرفتی، وزش تند باد موقتی و رگبار باران و یا رعد و برق پیش بینی می‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today