ایرنا/ رییس سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری خلخال گفت: تاکسی‌های درون شهری و تلفنی این شهر به کارت‌خوان تجهیز می‌شوند.

فرهاد خوگر، رییس سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری خلخال با بیان اینکه این اقدام برای مقابله با شیوع کرونا صورت می‌گیرد، افزود: بنا به پیشنهاد اعضای شورای اسلامی شهر خلخال و نظر به فعالیت گسترده سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری خلخال، بحث مجهز نمودن تاکسی‌ها و آژانس‌ها به دستگاه‌های کارت‌خوان و کارت‌های اعتباری هم‌اکنون در دست اجرا است.
وی با بیان اینکه هزینه‌های مربوط به نصب و راه‌اندازی دستگاه‌های مکانیزه کارت‌خوان بی‌سیم در داخل تاکسی‌های درون شهری خلخال با هزینه سازمان حمل ونقل همگانی شهرداری صورت گرفته ، اظهارکرد: در تلاش هستیم تا با دریافت بارکد برای کارت‌خوان‌های تاکسی‌ها امکان پرداخت کرایه تاکسی از طریق تلفن‌های همراه و بدون دست زدن به کارت‌خوان را برای مردم فراهم کنیم.
وی از واریز یارانه سوخت دارندگان خودروهای فعال در آژانس‌های تلفنی خلخال خبر داد و گفت: دریافت یارانه غیرنقدی رانندگان وسایط نقلیه عمومی تنها با سوخت‌گیری در جایگاه امکان‌پذیر بوده و رانندگان برای دریافت یارانه سوخت به بانک‌ها مراجعه نکنند.
در حال حاضر ۱۷۰ دستگاه تاکسی عمومی پلاک زرد شهرداری خلخال به همراه ۲۵۰ دستگاه خودرو فعال در آژانس‌های تلفنی این شهر در جابجایی شهروندان فعالیت می‌کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today