باشگاه خبرنگاران/ به دنبال رها شدن وسایل منزل خانواده اهل روستای شیخ مکان دره شهر، رئیس جمعیت هلال احمر کشور دستور ویژه حل مشکل این خانواده را صادر کرد.

دیروز در یکی کانال های فضای مجازی تصویری دردناک از رها شدن وسایل منزل خانواده اهل روستای شیخ مکان دره شهر در خیابان به دلیل نداشتن تمکن مالی و پرداخت اجاره منتشر شد.
پدر این خانواده به دلیل مشکل جسمی توان کار کردن ندارد و زن و فرزندش این روزها سرگردان منزل اقوام شده اند.
فضای مجازی مشکل خانواده بی خانمان ایلامی را حل کرد
با منتشر شدن این تصویر در فضای مجازی استان ایلام، کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر کشور دیشب در گفت و گو با رسانه های استان اعلام کرد: مشکل اسکان، مالی و معیشتی خانواده دره شهری به طور ویژه پیگیری و حل می شود.
رئیس جمعیت هلال احمر کشور بیان کرد: به محض اطلاع از وضعیت خانواده دره شهری از طریق فضای مجازی، رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور و رئیس جمعیت هلال احمر ایلام به صورت ویژه مامور رسیدگی به وضعیت این خانواده شده اند.
وی با بیان اینکه به صورت ویژه بسته های معیشتی، کمک مالی و اسکان اضطراری در خدمت این خانواده قرار می گیرد، گفت: هیچ مشکلی برای کمک به نیازمندان وجود ندارد و هلال احمر با تمام امکانات پای کار است.
همتی تصریح کرد: ظرف امروز و فردا مشکلات این خانواده پیگیری و مرتفع می شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today