ایرنا/ مدیرکل آموزش و پرورش ایلام گفت: پس از اعلام بازگشایی مدارس از ابتدای هفته جاری ۶۳۰ کلاس درس با حضور چهار هزار و ۷۵۰ دانش آموز در این استان دایر شد.

رضا زینی‌وند، مدیرکل آموزش و پرورش ایلام اظهار داشت: از مجموع ۱۰۰ هزار دانش آموز این استان در یک هزار و ۱۲۸ واحد آموزشی این تعداد از دانش آموزان در کلاس های درس برای رفع اشکال و فراگیری مطالب حضور یافتند.
وی افزود: در راستای اجرای پروتکل های بهداشتی مدارس این استان به ۱۶ منطقه تقسیم شده است که همه موارد ضدعفونی و مراقبت های بهداشتی توسط بهورزان، دهیاران و مدیران مدارس اجرا می شود.
زینی وند گفت: با توجه به بررسی های انجام شده در هر کلاس پنج تا شش دانش آموز و در برخی کلاس ها یک تا دو نفر حضور داشته اند.
مدیرکل آموزش و پرورش ایلام اظهار داشت: این کلاس ها برای دانش آموزانی است که از دسترسی به فضای مجازی و برنامه شاد محروم هستند و یا نیاز به رفع اشکال سوالات درسی به صورت حضوری دارند.
وی تاکید کرد: همه موارد بهداشتی و پروتکل های ابلاغی وزارت بهداشت مبنی بر رعایت بهداشت و فاصله‌گذاری اجتماعی در راستای پیشگیری از کرونا رعایت می شود.
زینی وند از ضد عفونی همه کلاس های درس خبر داد و گفت: مواد گندزدایی مورد نیاز تامین و در اختیار مدارس قرار گرفته است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today