باشگاه خبرنگاران/ مدیر شبکه بهداشت و درمان چابهار گفت: مردم آگاهی لازم و کافی را در خصوص بیماری کرونا دارند، اما حساسیت آنان نسبت به گذشته کاهش یافته و همین موضوع باعث سرایت گسترده این ویروس در میان افراد شده است.

مهدی میرادی، مدیر شبکه بهداشت و درمان چابهار گفت: گمانه زنی‌ها در خصوص ضعیف شدن ویروس کرونا تاکنون اثبات نشده و همچنان شاهد گسترش و میزان مبتلایان به این ویروس هستیم.
وی تصریح کرد: مردم توجه داشته باشند موارد ابتلا به کرونا در منطقه هم‌اینک با روند صعودی در حال افزایش است و موارد نیاز به بستری در بیمارستان نیز در این روز‌ها افزایش به خصوصی داشته است.
مدیر شبکه بهداشت و درمان چابهار گفت: راهکار‌های بسیار ساده‌ای برای پیشگیری از ویروس کرونا وجود دارد که با رعایت مواردی از جمله شستشوی دست‌ها با آب و صابون مایع به مدت ۲۰ ثانیه، استفاده از ماسک هنگام خروج از منزل، تردد کمتر به مراکز پر تردد و از همه مهمتر ماندن در خانه راهکار‌هایی است که با رعایت آن‌ها تا حد زیادی در مقابل این ویروس در امان خواهیم بود.
میرادی ضمن قدردانی از همکاری و همراهی مردم با کادر بهداشت و درمان، گفت: تلاش‌های مجموعه شبکه بهداشت و درمان در شهرستان چابهار به منظور حفظ سلامتی شهروندان است و تمامی امکانات در این راستا به کار گرفته شده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today