مهر/ رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان از همنوایی شاعران کردستانی با پویش ملی فلسطین آزاد برای آزادی قدس شریف از دست صهیونیست ها خبر داد

امین مرادی رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های اصلی و مهم هنرمندان متعهد واکنش به موقع به رویدادها و اتفاقات پیرامون خود است.
وی ادامه داد: یکی از مسائل مهم روز در طی چند دهه اخیر به ویژه بعد از پیروی انقلاب اسلامی، ماجرای اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی است و به همین دلیل این موضوع همواره در رشته‌های مختلف هنری مورد توجه قرار گرفته است.
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: تولید آثار در راستای دفاع از حق مردم مظلوم فلسطین و بیان دشمنی‌های رژیم غاصب صهیونیستی بر علیه بشریت یکی از نیازهای ضروری در عصر حاضر به شمار می‌رود.
مرادی بیان کرد: در راستای نیل به تولید آثار ادبی با محوریت فلسطین آزاد، مرکز مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری و مؤسسه سپهر سوره هنر، پویش ملی فلسطین آزادی را راه اندازی کرده است.
وی عنوان کرد: پویش ملی «فلسطین آزاد» به منظور پاسداشت سال‌ها مبارزه و شهادت مردم مظلوم فلسطین برای رهایی قدس شریف از چنگ اسرائیل غاصب به همت جمعی از شاعران و نویسندگان راه‌اندازی شده است.
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان با اشاره به نحوه برگزاری این پویش، یادآور شد: شاعران و نویسندگان می‌توانند تا جمعه ۲ خرداد ماه روز جهانی قدس اشعار و متون ادبی خود را با درج هشتگ #فلسطین_آزاد در صفحه‌های اینستاگرام خود منتشر کرده و در این پویش شرکت کنند.
مرادی هدف از تشکیل این پویش، ترمیم زخم قلب‌های آزادگان جهان و تلاش برای رهایی قدس شریف از چنگ اسرائیل غاصب عنوان کرد.
وی بیان کرد: خوشبختانه شاعران و فعالان ادبی استان کردستان نیز از زمان انتشار این فراخوان آمادگی خود را برای حضور در این پویش اعلام کرده و همانند دیگر عرصه‌ها در این بخش نیز حضوری پررنگ خواهند داشت.
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان گفت: از همه فعالان ادبی کردستان درخواست می‌شود در صورتی که خود امکان انتشار آثار را ندارند آنها را با شماره ۰۹۹۲۲۱۶۰۶۶۵ به واتس آپ حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان ارسال کنند تا آثار به شکل مناسب در بستر شبکه‌های اجتماعی منتشر شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online