ایرنا/ مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از کشف و پلمب یک انبار بزرگ لوازم خانگی در اردبیل خبر داد.

علی رحیمی‌آذر، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل اظهار کرد: در پی گزارش‌های مردمی مبنی بر احتکار مقادیری لوازم خانگی در انباری در شهر اردبیل گروهی متشکل از رییس شعبه سیار تعزیرات به همراه بازرسان سازمان صمت و ماموران نیروی انتظامی در قالب گشت مشترک به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی اظهارداشت: در بازرسی از این محل مقادیر قابل توجهی لوازم خانگی در انواع مختلف به ارزش هشت میلیارد و ۳۶۷ میلیون و یکصد هزار ریال کشف و ضبط شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل بیان کرد: با دستور قضایی رییس شعبه سیار تعزیرات حکومتی اردبیل این انبار پلمب و پرونده متشکله جهت رسیدگی و سیر مراحل قانونی به یکی از شعبات ارجاع شد.
وی گفت: خرید و فروش و حمل یا نگهداری کالا خارج از ضوابط تعیینی دولت تخلف محسوب می‌شود و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.
رحیمی‌آذر افزود: تمامی واحدهای تولیدی و خدماتی و اصناف در استان زیر ذره‌بین تعزیرات هستند و به صورت مداوم بر نحوه عملکرد آنها نظارت می‌شود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت‌های اقتصادی غیرقانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور دانست و افزود: برخورد با فرصت‌طلبان و سوء‌استفاده‌کنندگان و مفسدان اقتصادی از اولویت‌های دستگاه قضایی است.
وی اظهار داشت: هموطنان می‌توانند گزارش‌های خود در رابطه با احتکار، قاچاق کالا، گرانفروشی و کم فروشی و عرضه کالا خارج از شبکه توزیع را از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت اطلاع دهند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today