فارس/ نخستین وقف جدید در سال جاری در گرمسار ثبت شد و بانوی گرمساری یک دستگاه آپارتمان برای تأمین هزینه‌های حوزه‌های علمیه شهرستان گرمسار وقف کرد.

مصطفی ناظری، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گرمسار اظهار کرد: نخستین وقف جدید سال 1399 در شهرستان گرمسار ایجاد و در سامانه جامع اطلاعات موقوفات و بقاع متبرکه ثبت شد.
وی بیان کرد: واقف خیراندیش، «فاطمه قربان‌زاده» با مراجعه به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گرمسار نسبت به وقف یک واحد آپارتمان مسکونی اقدام کرد.
ناظری افزود: ارزش ریالی این واحد آپارتمان مسکونی به مساحت 71 مترمربع بالغ‌بر سه میلیارد و 800 میلیون ریال برآورد شده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گرمسار تصریح کرد: این واقف خیراندیش، نیت موقوفه خود را تأمین هزینه‌های جاری حوزه‌های علمیه شهرستان گرمسار تعیین کرده است.
وی عنوان کرد: تولیت این موقوفه بر اساس نظر واقف که در متن وقفنامه درج و ثبت شده است، با امام‌جمعه وقت گرمسار قرار داده است تا با صلاحدید خود آپارتمان مذکور را جهت سکونت در اختیار مدیر، اعضای کادر یا اساتید حوزه علمیه قرار داده یا تمام عواید حاصل از اجاره آن را در مدرسه علمیه خرج کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today