فارس/ رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: امسال 23 هزار و 394 مورد بازرسی از واحدهای صنفی، غیرصنفی، تولیدی و حوزه سلامت انجام شده است که در این راستا یک هزار و 124 فقره پرونده تخلف صنفی تشکیل شده است.

غلامرضا بابایی، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی اظهار کرد: امسال23 هزار و 394 مورد بازرسی از واحدهای صنفی، غیرصنفی، تولیدی و حوزه سلامت انجام شده است.
وی افزود: طی بازرسی‌های انجام شده از سطح عرضه و تولید، امسال یک هزار و 124 فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش نزدیک به 209 میلیارد ریال تشکیل و برای رسیدگی بیشتر و صدور حکم نهایی به مراجع ذی صلاح ارجاع شد.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی اضافه کرد: همچنین در راستای نظارت بر بازار و سطح عرضه اقلام بهداشتی، انواع ضدعفونی کننده‌ها، الکل طبی، ماسک، دستکش و ژل ضدعفونی کننده از اول اسفند ماه 98 تا 23 اردیبهشت سال جاری 2 هزار و 665 مورد بازرسی انجام و 141 فقره پرونده تخلف به ارزش بیش از 4 میلیارد و 711 میلیون ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی استان برای رسیدگی و صدور حکم نهایی ارجاع شد.
بابایی تصریح کرد: از اول سال جاری تا 23 اردیبهشت ماه 462 فقره گزارش مردمی از طریق سامانه شبانه روزی 124 ستاد خبری سازمان از سوی مردم به سازمان واصل شد که از این تعداد 190مورد تخلف، 182 فقره غیرمتخلف و 90 مورد نیز دردست بررسی است.
وی ابراز کرد: طی بازه زمانی یاد شده در راستای نظارت عملکرد دریافت کنندگان ارز دولتی یک فقره پرونده تخلف عدم اجرای تعهدات ارزی به ارزش بیش از 168 میلیارد و 734 میلیون ریال تشکیل و به مراجع ذی صلاح ارجاع شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today