فارس/ خبرگزاری فارس بر اساس رسالت ذاتی خود برای تنویر افکار عمومی برای دعوت از سدهی سامانی اقدام کرد که علی‌رغم اظهار علاقه قبلی برای پاسخگویی به سؤالات خبرنگاران، با مخالفت وی مواجه شد.

از شهرکرد مدتی است برکناری مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری حواشی در فضای مجازی ایجاد کرده است.
مدیرعامل سابق آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری با اینکه فقط یکسال سکان این اداره پرمسئله را عهده‌دار بود، طی روزهای اخیر به صورت یکطرفه از مسؤولیت خود عزل شد.
برکناری این مدیر موجی از اعتراضات را در فضای رسانه‌ای استان ایجاد کرده به خصوص اینکه برخی از رسانه‌های نزدیک به سدهی سامانی علت این برکناری را طرح یک نامه انتقادی خطاب به مسؤولان وزارت نیرو عنوان کرده‌اند.

مدیرعامل سابق شرکت آب منطقه‌ای در مصاحبه‌ای با یکی از رونامه ها از آمادگی خود برای حضور در جمع خبرنگاران و پرسش و پاسخ پیرامون علت برکناری‌اش خبر داده بود که این موضوع شائبه‌های موجود در فضای مجازی در خصوص علت برکناری را تشدید کرد.
اما زمانی که یکی دیگر از رسانه ها بر اساس رسالت ذاتی خود برای تنویر افکار عمومی برای دعوت از سدهی سامانی اقدام کرد که باوجود اظهار علاقه قبلی برای پاسخگویی به سؤالات خبرنگاران، با مخالفت وی مواجه شد.
معطل نگاه داشتن طولانی پروژه‌های مربوط به آب منطقه‌ای از جمله ناتمام ماندن آبگیر و خط بن بروجن، نارضایتی وزارت خانه و مسؤولان ارشد استانی از عملکرد شرکت آب منطقه‌ای، سوء مدیریت در به کار گیری نیروهای تحت امر و عدم نظارت بر پروژه‌های محوله به برخی از پیمانکاران از جمله مهم‌ترین دلایل مطرح شده برای برکناری این مسوؤل بیان شده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday