باشگاه خبرنگاران/ مدیریت بحران استان قزوین درباره تغییرات جوی در استان و پیامد‌های آن از جمله بارش‌های رگباری و باد لحظه‌ای شدید هشدار داد.

قدرت‌الله مهدیخانی، مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: بنا بر اخطاریه سازمان هواشناسی، با ورود یک سامانه بارشی به استان، شاهد رعد و برق، باد لحظه‌ای شدید و بارش رگباری و در گاهی موارد تگرگ تا روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت خواهیم بود.
مهدیخانی افزود: هشدار‌های لازم برای پیشگیری از بروز رخداد‌های غیرمترقبه برای دستگاه‌های متولی صادر شده است و توصیه می‌شود شهروندان در زمان وزش باد‌های شدید حتی‌الامکان از منزل خارج نشوند.
وی از مردم خواست از استقرار زیر خطوط انتقال نیرو، اشیاء قابل سقوط مانند تابلو‌های تبلیعاتی و داربست‌ها و نیز درختان خودداری کنند.
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین همچنین توصیه کرد: در صورت نیاز برای آماده‌سازی دیزل ژنراتور‌ها در کارگاه‌ها و مراکز صنعتی اقدام شود.
مهدیخانی افزود: از کار در ارتفاع و فضای باز و نیز پارک خودرو‌ها در فضا‌های در معرض خطر خودداری شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today