باشگاه خبرنگاران/ یک هزار و ۸۷۰ بسته معیشتی میان خانوارهای آسیب پذیر دیواندره از ویروس کرونا توزیع شد.

سرهنگ پاسدار محمد علیزاده، فرمانده سپاه دیواندره گفت: این بسته های معیشتی در قالب ۲ مرحله از رزمایش طرح کمک‌های مومنانه، تهیه و میان خانوارهای آسیب پذیر این شهرستان از ویروس کرونا توزیع شد.
وی افزود: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری برای کمک به قشر آسیب دیده از بیماری کرونا، تعداد ۶۲۰ بسته معیشتی در مرحله دوم این رزمایش بین خانوارها توزیع شد.
فرمانده سپاه دیواندره ادامه داد: در مرحله اول رزمایش کمک های مومنانه به قشر آسیب پذیر تعداد یک هزار و ۲۵۰ بسته مواد غذایی به ارزش ریالی هر بسته ۳۷۵ میلیونر ریال بین نیازمندان و محرومان این شهرستان توزیع شده بود.
سرهنگ علیزاده اضافه کرد: در مرحله دوم نیز ۶۲۰ بسته مواد غذایی، ۱۵۰ بسته مواد بهداشتی به این امر خیر خواهانه اختصاص یافت که مجموعا یک هزار و ۸۷۰ بسته کمک مومنانه در این دو مرحله در سطح شهرستان توزیع شده است.
وی یادآور شد: بسته های معیشتی شامل مرغ، گوشت قرمز، برنج، روغن، رب، نخود، لوبیا، ماکارونی، خرما، مایع ضدعفونی کننده، دستکش، ماسک و اقلام دیگری است که جز نیازهای اساسی خانواده ها در این وضعیت به شمار می‌روند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online