باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: تاکنون ۴۶۳ نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در مجموعه تحت مدیریت دانشگاه علوم پزشکی سمنان بهبود یافتند.

فریور سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در دانشگاه علوم پزشکی سمنان از بهبودی ۴۶۳ نفر معادل ۸۴ درصد از مبتلایان به کرونا در مجموعه تحت مدیریت این دانشگاه خبر داد و اظهار کرد: تا امروز بیست و نهم اردیبهشت ماه موارد مثبت قطعی ابتلا به کرونا در سمنان به ۵۴۷ نفر رسیده است.
وی با بیان اینکه مردم با توجه به نزدیکی عید سعید فطر از دید و بازدید‌ها و مسافرت‌ها بپرهیزند، افزود: رعایت نکات بهداشتی مهمترین راهکار برای شکست ویروس کرونا است.
سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در دانشگاه علوم پزشکی سمنان با اشاره به اینکه ویروس کرونا در مجموعه تحت مدیریت دانشگاه در مرحله کنترل است، گفت: شستن دست با آب و صابون، پرهیز از حضور در مهمانی‌ها و تجمعات و رعایت نکات بهداشتی و مهمتر از آن در خانه ماندن از جمله اقداماتی است که می‌تواند در روند کاهش این بیماری اثرگذار باشد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today