باشگاه خبرنگاران/ مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: ۲۱ درصد دانش‌آموزان در مدارس استان حضور یافتند.

فرحناز قائدامینی، مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: با بازگشایی مدارس از ۲۷ اردیبهشت ماه، ۲۱ درصد دانش‌آموزان در سه مقطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و دوم در مدارس استان حضور پیدا کردند.
وی افزود: با تصمیم ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و بازگشایی مدارس به صورت یک ماهه، به منظور رفع اشکال دانش‌آموزان، یک هزار و ۸۷۶ مدرسه در استان میزبان حضور دانش‌آموزان است.
قائدامینی اضافه کرد: در روز ۲۷ اردیبهشت ماه از یک هزار و ۳۱ مدرسه ابتدایی، ۵۰۵ مدرسه مورد بازدید میدانی قرار گرفت که گزارش‌های این بازدید حاکی از حضور ۳۷.۴۹ درصد دانش‌آموزان در روستا‌ها و حضور ۱۳ درصد دانش‎آموزان در مدارس مناطق شهری است.
وی ادامه داد: ۹۵.۵ درصد مدیران و ۹۸.۶ درصد معلمان مقطع ابتدایی نیز در مدارس حضور پیدا کردند.
مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری از حضور ۲۰.۴۲ درصدی دانش‌آموزان مقطع متوسطه در مدارس استان خبر داد و گفت: از مجموع دانش‌آموزان این مقطع، ۱۶.۳۲ درصد دانش‌آموزان در مناطق شهری و ۲۵.۷۰ درصد دانش‌آموزان در مناطق روستایی در مدارس حاضر شدند.
قائدامینی، کمترین میزان استقبال از مدارس استان را در مقطع متوسطه دوم اعلام کرد و افزود: در این مقطع نیز ۱۵ درصد دانش‌آموزان در مدارس شهری و ۲۱ درصد دانش‌آموزان در مدارس روستایی حضور یافتند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday