فارس/ مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان یزد گفت: در استان یزد ۱۳ هزار بسته معیشتی توسط این ستاد تهیه‌ شده که به‌تدریج توزیع می‌شود.

علی‌اکبر محمدپناه، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان یزد با بیان اینکه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از ابتدای شیوع ویروس کرونا به‌عنوان اولین نهادها در صحنه حاضر بود و در این مدت در راستای تأمین و توزیع اقلام بهداشتی و ضدعفونی فعالیت‌های چشمگیری داشته است.
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان یزد افزود: این ستاد با همکاری گروه‌های جهادی و سمن‌ها نسبت به تولید ماسک اقدام کرد به‌گونه‌ای که توانست بزرگ‌ترین کارخانه تولید ماسک در جنوب آسیا را راه‌اندازی کند که روزانه 4 میلیون ماسک تولید می‌کند و در این زمینه کشور را به خودکفایی رسانده است و در آینده نیز اقدام به صادرات خواهد کرد.
وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در رسیدگی به معیشت مردم و آسیب دیدگان ناشی از شیوع ویروس کرونا، گفت: در این راستا رزمایش احسان و مواسات را برگزار می‌کنیم که ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در مرحله اول یک‌میلیون بسته معیشتی به ارزش 320 میلیارد تومان در کل کشور تهیه کرد که به این افراد اهدا خواهد شد.
محمد پناه اظهار داشت: در استان یزد هم 13 هزار بسته به ارزش 4 میلیارد و 200 میلیون تومان بسته معیشتی تهیه‌شده که در حال توزیع است و به‌تناوب به تمام شهرستان‌های استان تحویل داده می‌شود.
وی در پایان گفت: در شهرستان اردکان بیش از 900 بسته معیشتی باارزش هر بسته 320 هزار تومان تحویل داده‌شده است که توسط خیرین، گروه‌های جهادی و سمن‌ها در حال توزیع است ضمن اینکه در یک ماه آینده نیز مرحله دوم اهدا خواهد شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today