فارس/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان در مورد سفید بودن وضعیت بیمارستان‌ها در سطح استان گفت: دانشگاه علوم پزشکی چنین برنامه‌ای ندارد، چرا که اعلام وضعیت سفید منجر به از بین رفتن آمادگی خواهد شد.

پرویز قزلباش، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با اشاره به اینکه تصمیم‌گیری در مورد اقدامات مربوط به مناسبت‌های چند روز آینده به صورت ملی اتخاذ می‌شود، اظهار کرد: برگزاری نماز عید فطر در مساجد و البته با رعایت موارد بهداشتی مورد تایید قرار گرفته است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان روند کاهشی ابتلا به بیماری کووید 19 را در سطح استان مورد تاکید قرار داد و افزود: بیماران شهرستان هم در اغلب موارد به مرکز استان مراجعه می‌کنند.
وی در پاسخ به سوالی در مورد سفید بودن وضعیت بیمارستان‌ها در سطح استان گفت: دانشگاه علوم پزشکی چنین برنامه‌ای ندارد، چرا که اعلام وضعیت سفید منجر به از بین رفتن آمادگی خواهد شد.
قزلباش تاکید کرد: بیمارستان‌هایی که آمار مراجعان کرونایی کمتری دارند، تعداد تخت‌های مختص این بیماران را کاهش خواهند داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان از پذیرش سایر بیماران در مراکز درمانی برای طی مراحل درمان خبر داد و گفت: مردم می‌توانند برای دریافت خدمات به مراکز درمانی مراجعه کنند.
وی آمار بیماران بستری در بیمارستان‌ها را به دلیل ابتلا به کووید 19 را متغیر اعلام کرد و افزود: نقاهتگاه‌های فعال در استان هم حفظ خواهند شد.
قزلباش در پاسخ به سوالی در مورد پذیرش بیمار در نقاهتگاه‌ها گفت: نقاهتگاه‌ها بیمارانی با شرایط خاص را پذیرش می‌کنند و در حال حاضر هم بیمارانی در مراکز بستری هستند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today