باشگاه خبرنگاران/ معاون عمرانی استانداری قزوین از کاهش عوارضی تردد در مسیر محمدیه و مهرگان به قزوین به یک سوم خبر داد.

علی فرخزاد، معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: با توافق شرکت آزادراه‌ها و با محاسبه هزینه عوارض به صورت پایشی میزان دریافت عوارضی از تردد ساکنان محمدیه و مهرگان به قزوین به ۴۰۰ تومان کاهش یافت.
فرخزاد اضافه کرد: یکی از مشکلاتی که ساکنان شهر محمدیه و ناحیه شهری مهرگان که سالهاست از آن در رنج هستند دریافت عوارضی از خودرو‌های عبوری در مسیر این شهر تا قزوین است که برای حل آن اقدامات پیگیرانه‌ای انجام شده است.
وی افزود: در یک مقطع موضوع حذف ایستگاه عوارضی و انتقال و جابه‌جایی آن به محدوده نیروگاه مطرح شد که از سوی مسئولان کشوری پذیرفته نشد.
فرخزاد یادآور شد: راهکار دیگر پس از هوشمند شدن دریافت عوارضی‌ها موضوع جابه‌جایی دوربین‌ها از محل ایستگاه عوارضی محمدیه بود که آن هم در پیچ و خم‌های اداری و مخالفت شرکت آزادراه‌ها بدون نتیجه ماند.
معاون عمرانی استانداری قزوین اظهار داشت: امیدواریم در ماه آینده عملیات اجرایی ساخت مسیر جدید ناحیه شهری مهرگان تا قزوین آغاز شود که در فاز اول حدود ۵ کیلومتر مسیر احداث می‌شود.
وی گفت: این جاده ۱۱ کیلومتر است که با تملک مسیر امیدواریم در دو سال آینده به بهره‌برداری برسد و به یکی از مطالبات به حق مردم قزوین، محمدیه و مهرگان پاسخ داده شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today