ایرنا/ مدیر شبکه بهداشت و درمان بویین میاندشت از مردم خواست تا برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در تعطیلات پیش رو از سفر به این شهرستان خودداری کنند.

رضا کیخایی، مدیر شبکه بهداشت و درمان بویین میاندشت اظهار کرد: این شهرستان دارای شرایط خاصی مانند بالا بودن نرخ سالمندی و بیماری های زمینه ای مانند دیابت و فشار خون است به همین دلیل با توجه به تعطیلات پیش رو از جمله عید فطر از مردم می‌خواهیم تا برای حفظ سلامتی ساکنان و خودشان از سفر به این خطه خودداری کنند.
وی با بیان اینکه این موضوع در ستاد شهرستانی مدیریت کرونا مطرح و بررسی شد، بیان کرد: بر اساس تصمیم این ستاد و با توجه به سرعت بالای انتقال ویروس کرونا در اجتماعات و ترددها مقرر شد که ایستگاه‌های سلامت و کنترل در مبادی شهرستان از چهارشنبه سی و یکم اردیبهشت جاری با مشارکت بسیج، نیروی انتظامی و نیروهای داوطلب مردمی مستقر شود.
مدیر شبکه بهداشت و درمان بویین میاندشت ادامه داد: بر این اساس از همه افرادی که در قالب سرکشی، مسافرت، تفریح یا گردشگری (بومی یا غیر بومی) قصد مراجعه به این شهرستان را دارند درخواست می‌شود از سفر اجتناب و هرگونه مراجعه را به بعد از تعطیلات موکول کنند.
وی تاکید کرد: بویین میاندشت از سی و یکم اردیبهشت تا پایان تعطیلات از پذیرش هر مهمان، گردشگر و هم‌شهرستانی مقیم خارج از شهرستان معذور است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today