پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی گیلان از رفع تصرف 4 هزار متر مربع از اراضی ملی به ارزش 16 میلیارد ریال در شهرستان آستانه‌ اشرفیه خبر داد.

سردار عزیزالله ملکی، فرمانده انتظامی گیلان اظهار داشت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر تصرف اراضی ملی توسط فردی در روستای کشل آزادسرا شهرستان آستانه ‌اشرفیه، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان با هماهنگی قضائی به همراه کارشناس اداره منابع طبیعی به محل اعلامی اعزام شده و در بررسی‌های انجام شده دریافتند فردی 4 هزار متر مربع از اراضی ملی را به تصرف خود درآورده و به صورت غیرقانونی آن را به وسیله سیم‌ خاردار، پرچین و حفر خندق محصور کرده است.
ملکی به تشکیل پرونده در این رابطه اشاره و تصریح کرد: با حکم قضائی و به استناد تبصره یک ماده 55 قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگل‌ها و مراتع، تمام آثار تجاوز جمع‌آوری و رفع تصرف انجام شد.
فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه در این راستا متهم 61 ساله به مرجع قضائی معرفی شد، اظهار داشت: کارشناسان ارزش ریالی زمین‌های تصرف شده را 16 میلیارد ریال برآورد کردند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today